امور مالی
50 درصد تخفیف ثبت نام (کمپین رمضان)

50 درصد تخفیف ثبت نام (کمپین رمضان)

   سلااااام وقتتون بخیر و شادی. کمپین رمضان  یک فرصت عالی برای عزیزانی میباشد که می خواهند از دوره های آموزشی آکادمی پارس استفاده نمایند. این کمپین به مدتو برای همه دوره های آموزشی پوشاک میباشد و شما عزیزان میتوانید همه دوره های آموزشی را با ۵۰ درصد تخفیف ثبت نام نمایید. همچنین لازم به ذکر است که کیفیت آموزش های مجازی دقیقا مشابه با کلاس های حضوری میباشد. تمامی دوره های آموزشی شامل : دوره آموزش جامع خیاطی، دوره آموزش جامع طراحی لباس، آموزش لباس مجلسی و عروس، آموزش مانتو و شومیز و... میباشد و همچنین این تخفیف شامل تمامی دوره های مجازی و غیر حضوری شامل: دوره مجازی طراحی لباس، دوره مجازی نازکدوزی، دوره مجازی نرم افزار طراحی لباس، آموزش شلوار زنانه و... نیز  میباشد. شما عزیزان میتوانید به صورت حضوری، غیر حضوری، از طریق کارت به کارت و همچنین داخل سایت نیز اقدام به  رزرو و ثبت نام نمایید.

برای مشاوره رایگان، رزرو و ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید.
* آکادمی پارس تهران : 02166565950
* آکادمی پارس  کرج : 02632562924

 

ثبت نام فقط از تاریخ 1399/02/25 پنجشنبه الی 1399/03/03 شنبه  انجام میشود. علاقه مندان میتوانند در تاریخ های فوق به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به رزرو و ثبت نام نمایند.

برای مشاوره رایگان، رزرو و ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید.
* آکادمی پارس تهران : 02166565950
* آکادمی پارس  کرج : 02632562924

 

1) برای رزرو و ثبت نام میتوانید بیعانه پرداخت نمایید، و دوره آموزشی را برای خود رزرو کنید و تا 2 ماه بعد فرصت دارید که تسویه کامل نمایید و کلاس آموزشی خود را شروع کنید.

2) امکان انصراف بعد از ثبت نام در کمپین وجود ندارد. پس ابتدا تصمیم نهایی بگیرید، سپس اقدام به ثبت نام نمایید.

3) مقررات پایه موسسه را اینجا میتوانید مطالعه نمایید.

برای مشاوره و ثبت نام با شماره موسسه تماس بگیرید و یا حضوری به آدرس موسسه مراجعه نمایید.

شعبه کرج آکادمی پارس : عظیمیه- بلوار شورا- ابتدای بلوار کاج- پلاک 23- ساختمان مهریزان- طبقه سوم- واحد 7

02632505205

شعبه تهران آکادمی پارس : میدان انقلاب- بعد از جمالزاده شمالی- خیابان والعصر- بن بست علیخانی- پلاک ۱۲- طبقه اول، دوم و سوم
02166565950

نظر کاربران


سعادت

2 هفته پیش

آکادمی شما فوق العاده ست. چه از نظر شهریه دوره ها و چه تعداد نفرات شرکت کننده در کلاسهای آموزشی. مدرسینی هم که آموزش دوره های موسسه رو به عهده دارن هم تخصص خوبی دارن و هم نسبت به آموزش صحیح هنرجویان خودشون رو متعهد میدونن و واقعا دلسوز هستن . من خودم در یکسال اخیر در موسسه شما 3 تا دوره آموزشی ثبت نام کردم و گذروندم و خیلی راضی هستم. حتی چند نفر از دوستانم رو هم به شما معرفی کردم. برای تمامی پرسنل آکادمی آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون رو دارم.


Zeinab Alibaba

1 هفته پیش

هزینه ها بسیار بالا هستند حتی با تخفیف متاسفانه برای خیلی از دوستان علاقه مند امکان و شرایط شرکت در این کمپین وجود ندارد


پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.